• Dzień Chłopaka w klasie 6A

• 04.10.2017 17:38
      • 29 września oraz 2 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka, który tak naprawdę w tym roku przypadał w sobotę. Zarówno w piątek, jak i w poniedziałek dziewczęta złożyły swoim kolegom życzenia, wręczyły prezenty i laurki, a także przygotowały tematyczne dekoracje w salach lekcyjnych.
      • W wyjątkowo atrakcyjny sposób obchody Dnia Chłopca upłynęły uczniom klasy VIA, którzy z okazji swego święta, pod opieką wychowawcy, Pani Wioletty Krawczyk, wzięli udział w wycieczce do Hangaru 646 na Mokotowie. Jest to miejsce, w którym rozrywka łączy się ze sportem, gdzie w aktywny sposób można spędzić czas. Na powierzchni ponad dwóch tysięcy metrów kwadratowych dzieci, pod czujnym okiem instruktorów, korzystały z kilkudziesięciu trampolin, uczyły się podstaw akrobatyki, grały w zbijaka, koszykówkę, trenowały  wykonywanie  ewolucji w powietrzu, wykorzystując do tego celu poduchę powietrzną. Czas spędzony w Hangarze 646 uczniom klasy 6A upłynął w miłej atmosferze. Wszystkim chłopcom z naszej szkoły życzymy uśmiechu na twarzy i radości życia.