• Wycieczka klas 5B i 5C na Stadion Narodowy

• 27.12.2018 12:13
      • W tym roku, już po raz szósty, teren PGE Narodowego w Warszawie zmienił się w Zimowe Miasteczko. Od 24 listopada do dyspozycji młodzieży jest m.in. lodowisko, curling i górka lodowa.

• W dniu 13 grudnia 2018r. uczniowie klas 5b i 5c, pod opieką wychowawców Pani Beaty Jakubowskiej i Pani Anny Stankowskiej postanowili skorzystać z bogatej oferty Stadionu Narodowego. Celem wyjścia był aktywny udział w zajęciach doskonalących jazdę na łyżwach. Przez godzinę lodowisko było do dyspozycji piątoklasistów, którzy w takt muzyki, pod czujnym okiem instruktora mogli „szlifować” swoje umiejętności łyżwiarskie. Dla niektórych były to pierwsze doświadczenia w jeździe na lodzie.Nie obyło się bez upadków, ale zabawa była przednia. Kolejną atrakcję stanowiły zjazdy z 12-metrowej górki lodowej na pontonach wprost z trybun stadionu. Uczniowie wrócili do szkoły pełni emocji i sportowych wrażeń, polecając wszystkim koleżankom i kolegom wyprawę na „Zimowy Narodowy”.