• Klasa 5C i Magiczny Świat Harry'ego Pottera

• 23.10.2017 09:55
      • Prawie każde dziecko, które uwielbia Harry’ego Pottera pragnęłoby zapewne, choć przez chwilę, poczuć się czarodziejem. Takiej okazji skorzystali uczniowie klasy 5c, pod opieką wychowawcy, pani Malgorzaty Badeńskiej-Onyśk, udając sięw dniu 19 października 2017r. na wystawę pt. Magiczny świat Harry'ego Pottera.
      • Główną atrakcją pobytu był wyjątkowy pokaz magicznych sztuczek połączony z tworzeniem czarodziejskiego eliksiru, którego uczniowie mogli także skosztować. Ponadto dzieci miały sposobność własnoręcznie stworzyć różdżkę lub pająka z lizaków. Pobyt na wystawie dodatkowo uatrakcyjniła prawdziwie magiczna atmosfera wywołana elementami wystroju, takimi jak klatki z sowami, pająki, pajęczyny i miotły nawiązujące m.in. do książkowej ulicy Pokątnej.

Szkoda, że Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie to tylko fikcja literacka…