• Warsztaty efektywnej nauki  w klasach 3a i 3f
      • Warsztaty efektywnej nauki w klasach 3a i 3f

• 01.12.2017 14:08
      • W piątek 17 listopada klasa 3a pod opieką wychowawcy Małgorzaty Graczyk odbyła dwugodzinne warsztaty efektywnego uczenia się w Szkole Twórczej Nauki Vinci w Dzielnicy Bemowo. W warsztatach o tej tematyce, zorganizowanych w naszej szkole 21 listopada z  inicjatywy wychowawcy Maryli Dąbrowskiej, uczestniczyła również klasa 3f.

• Zajęcia z  ogromnym zaangażowaniem poprowadziła pani Alina Tukaj. Dzieci miały możliwość poznania ćwiczeń przyspieszających tempo czytania i wspomagających koncentrację uwagi. Uczestnicy warsztatów byli bardzo zainteresowani nową dla nich techniką notowania - rysowaniem map myśli. Z wielkim zapałem zmierzyli się z nauką żonglowania. Dowiedzieli się, że umiejętność ta pozytywnie wpływa na rozwój mózgu.

Dziękujemy za wspólną zabawę oraz cenne wskazówki jak efektywniej się uczyć.