• Klasa 4b i 4c w Fabryce Bombek

• 13.12.2017 21:00
      • Pierwszego grudnia 2017 roku klasy 4c i 4b, pod opieką swoich wychowawców, udały się
        na wycieczkę do Fabryki Bombek w Wołominie. Już przed budynkiem fabryki wszystkie dzieci zostały przywitane przez pracownika zakładu i zaproszone do zwiedzania hali produkcyjnej.

• Pierwszym punktem programu było obejrzenie miejsca, w którym bombki są wydmuchiwane, a następnie srebrzone. Kolejny etap tworzenia tych niezwykłych ozdób stanowiło dekorowanie i ich pakowanie. Uczniowie wzięli również udział w warsztatach, podczas których mogli ozdobić własną bombkę pod czujnym okiem fachowców. Pięknie zapakowane, niezwykle delikatne choinkowe ozdoby, na pewno będą miłą niespodzianką lub prezentem gwiazdkowym dla bliskich uczestników wyjazdu.

Na koniec wycieczki dzieci zostały poczęstowane słodkościami, po czym mogły zrobić zakupy świątecznych ozdób w firmowym sklepie.

Czwartoklasiści polecają swoim koleżankom i kolegom taki rodzaj wycieczki przed Świętami Bożego Narodzenia. W otoczeniu bombek i przy nastrojowych kolędach wszyscy miło spędzili czas i już nie mogą się doczekać pierwszej gwiazdki.