• Przedstawienie „Czerwony Kapturek”

• 15.02.2024 09:34
        • Dzieci z oddziału przedszkolnego zaprezentowały uczniom z klas 1-3 przedstawienie „Czerwony Kapturek”, które przygotowali w prezencie dla dziadków z okazji ich święta. Cała licznie zgromadzona widownia była zachwycona występem małych aktorów.
        • Bal Karnawałowy

• 13.02.2024 22:47
        • "W karnawale, w karnawale
          Dzieci bawią się wspaniale,
          W karnawale każdy chce
          Tańczyć, śpiewać, bawić się".
          Z. Dmitroc.

Dzieci z oddziału przedszkolnego 0a również bawiły się wspaniale tańcząc i śpiewając na Balu Karnawałowym, który w naszej szkole odbył się 9 lutego br. Były Elsy, Czarownice, Kowboje, Ninja, Księżniczki, Słoniki i inne bajkowe postacie. Było radośnie, kolorowo i bardzo, bardzo wesoło.
        • Likwidacja oddziału przedszkolnego od roku szkolnego 2024/2025

• 15.02.2024 09:31
        • Szanowni Rodzice,

11 stycznia 2024 r. Rada m.st. Warszawy podjęła uchwałę nr XCIII/3049/2024 w sprawie zamiaru przekształcenia Szkoły Podstawowej nr 293 im. Jana Kochanowskiego w Warszawie, ul. Jana Kochanowskiego 8, poprzez likwidację oddziału przedszkolnego.

Przekształcenie będzie polegało na likwidacji z dniem 31 sierpnia 2024 r. oddziału przedszkolnego funkcjonującego w naszej w szkole.

Iwona Krupińska
          Dyrektor SP293

• Wizyta Teatru "Katarynka"

• 20.12.2023 20:31
        • W środę 13 grudnia dzieci z grupy 0a gościły aktorów Teatru Katarynka, którzy zawsze przywożą ze sobą ciekawe i pełne mądrości oraz wskazówek przedstawienia. Tym razem obejrzeliśmy spektakl pt. "Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja".
          Przypomnieliśmy sobie jak ważna w życiu jest miłość, przyjaźń, szacunek i przebaczenie. Szczególnie w kontekście nadchodzących Świąt warto o tym pamiętać.

• 20.12.2023 20:30
        • W oddziale przedszkolnym 0a dzieci z niecierpliwością wyczekiwały Mikołaja. Starały się bardzo, ozdobiły choinkę własnoręcznie robionymi ozdobami, wykonywały matematyczne zadania mikołajkowe i nasłuchiwały dzwoneczków sań... Mikołaj odwiedził nas z całą świtą pomocników. Zaśpiewaliśmy piosenkę świąteczną i te nutki chyba spodobały się Mikołajowy, ponieważ wszystkich nagrodził pięknymi upominkami.
          Dziękujemy Mikołaju, do zobaczenia za rok :)