• "Nanga – przygody  w dżungli"
      • "Nanga – przygody w dżungli"

• 19.06.2018 12:12
      • 8 czerwca odbyły się przedstawienia przygotowane przez wychowawców i uczniów oddziałów przedszkolnych.

• Razem z prowadzącym warsztaty „Siła Rytmu”- już od marca przygotowywaliśmy się do tego wydarzenia, ćwicząc i muzykując podczas kilku spotkań. Czynne uczestnictwo we wspólnym tworzeniu i wybijaniu rytmu jest niewątpliwie jednym z najsilniejszych narzędzi budowania zespołu oraz rozwoju i integrowania grup społecznych!

„Nanga – przygody w dżungli” to opowieść o tym, że  warto dać każdemu szansę, gdyż przy bliższym poznaniu może się okazać, że tak naprawdę więcej nas łączy niż dzieli. Niezwykle barwny i wesoły spektakl o tolerancji przyciągnął liczną widownię, która w finałowej piosence „Afryka – e” włączyła się do wspólnego śpiewu, porwana brawurową grą na bębnach naszych młodych artystów.

Scenografia, stroje, charakteryzacja oraz wspaniała gra aktorska naszych uczniów wywarła niezapomniane wrażenia  i pozytywne komentarze rodziców, którzy  żywiołowo reagowali podczas przedstawienia.

Impreza odbyła się w bardzo miłej atmosferze, wszystkie cele i założenia zostały pomyślnie zrealizowane.