• Wszystkie kolory świata

• Przyłącz się do akcji UNICEF „Wszystkie Kolory Świata” i uratuj życie najbardziej potrzebujących dzieci. Przekazując darowiznę  w zamian za uszytą laleczkę, przyczynisz się do poprawy losu dzieci. Szczepionki, które UNICEF dostarczy dzięki Twojemu wsparciu, dadzą szansę na lepsze życie setkom tysięcy dzieci.

W ramach akcji uczniowie wraz z rodzinami mogą przygotować szmaciane laleczki, każda z nich będzie miała swoja tożsamość, kraj pochodzenia, kolor skóry, strój i wiek. Informacje te będą zawarte w akcie urodzenia laleczki.

Wykonane przez uczniów laleczki zostaną zaprezentowane w szkole podczas specjalnie przygotowanej wystawy. Minimalna kwota darowizny to 10 złotych. Suma ta pozwala na zaszczepienie jednego dziecka przeciw najpoważniejszym chorobom wieku dziecięcego. Wzory laleczek są dostępne w świetlicy szkolnej. Prosimy o dostarczanie laleczek do dnia 25 stycznia 2019 roku.

Obejrzyj galerię zdjęć