• Prezydium Rady Rodziców w roku szkolnym 2023/2024

• Aleksandra Lyubashenko – Członek Prezydium
      • Patrycja Szymańska – Członek Prezydium

Wpłaty na rzecz Rady Rodziców

Nr konta Rady Rodziców: BNP Paribas Bank Polska SA  40 2030 0045 1110 0000 0263 7300

Wpłaty z tytułu zadeklarowanych składek na fundusz RR prosimy wpłacać z tytułem przelewu: Imię i nazwisko dziecka, klasa

Uwaga:
      Wpłaty na świetlicę należy realizować od września 2023 r. na konto bankowe Rady o podanym powyżej numerze z tytułem „darowizna na świetlicę”.

Opłaty za konkursy

Uprzejmie prosimy opłaty za konkursy wnosić na konto RR w Banku BGŻ BNP Paribas o numerze:

40 2030 0045 1110 0000 0263 7300

W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko ucznia, klasę, nazwę konkursu oraz z jakiego przedmiotu jest konkurs, np. Stanisław Nowak, klasa 7 J, PANDA biologia

Wszystkie wpłaty, które nie będą opisane zgodnie z powyższym wzorem nie będą brane pod uwagę przy tworzeniu ostatecznej listy osób mających wziąć udział w danym konkursie. Rada Rodziców nie przyjmuje wpłat na konkursy nieogłoszone w Librusie.

Jeśli przelew będzie niewłaściwie opisany, uczeń nie weźmie udziału w danym konkursie.

Kontakt:

strona internetowa : www.rrsp293.com.pl