Strona główna

Nauczyciele

Nauczyciele

  

 

Nazwisko i imię

Przedmiot

Wychowawstwo

1. 

Krupińska Iwona

Dyrektor szkoły

Historia, wiedza o społeczeństwie

 

2.                   

Kucharska Grażyna

Wicedyrektor

Edukacja wczesnoszkolna

 

3.                   

Janiec Anna

Wicedyrektor

Matematyka

 

4.     

Awksietijuk Adrian

   

5.         

Badeńska-Onyśk Małgorzata

Zajęcia techniczne

Zajęcia komputerowe

Klasa 6c

6.

Banasik Kamila

   

7.

Bartkiewicz Danuta

Wychowawca świetlicy

 

8.             

Bogaczewicz Ewa

Matematyka

Klasa 6d

9.

Brdak Monika

   

10.                   

Budzińska Marta

Język angielski

Klasa 5e

11.                   

Bukowska Katarzyna

Wychowawca świetlicy

 

12.                   

Chmielewska Karina

Wychowawca świetlicy

 

13.               

Choda-Grabowska Katarzyna

Psycholog

 

14.               

Chrzanowska Beata

Edukacja wczesnoszkolna

Klasa 2d

15.               

Ciach Anna

Edukacja wczesnoszkolna

Klasa 3a

16.               

Cupriak Marta

   

17.               

Ćwiek  Aldona

Edukacja wczesnoszkolna

Klasa 2c

18.

Dąbrowska Anna

   

19.               

Dąbrowska Maryla

Edukacja wczesnoszkolna

Klasa 1b

20.               

Domańska Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna

 

21.               

Dwojakowska - Bąk Magdalena

Matematyka

Klasa 8f

22.

Dziewońska Anna

Matematyka

 

23.

Dziuban Anna

Język polski

 

24.               

Goral Beata

Edukacja przedszkolna

 

25.               

Graczyk Małgorzata

Edukacja wczesnoszkolna

Klasa 1a

26.               

Grodzka Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna

 

27.

Grzywacz Katarzyna

Psycholog

 

28.               

Hass Monika

Edukacja wczesnoszkolna

Klasa 2a

29.               

Idzikowska Agata

Język angielski

Klasa 6a

30.               

Imasz Bożena

Technika

 

31.               

Jaguś Mariusz

Wychowanie fizyczne

Klasa 8b

32.               

Jakubowska Beata

Wychowanie fizyczne

Klasa 5c

33.               

Jakubowski Krzysztof

Wychowanie fizyczne

 

34.               

Jezierska Elżbieta

Przyroda, Geografia

Klasa 5a

35.               

Jeziorska Mirosława

Plastyka

Klasa 4b

36.               

Kaczmarczyk Magdalena

Wychowawca świetlicy

 

37.

Klementowska Ewa

Religia

 

38.               

Kołodzińska Żaneta

Fizyka

Klasa 4c

39.               

Kowalczyk Sylwia

Historia i społeczeństwo

Klasa 8c

40.               

Kowalska Joanna

Przyroda

Klasa 4e

41.               

Kowalska Katarzyna

  Klasa 4d

42.               

Krawczyk Wioletta

Język polski

Klasa 7a

43.               

Kukułowicz Joanna

Edukacja przedszkolna

 

44.               

Kwaśny Ewa

Kierownik świetlicy

 

45.               

Laskowski Jacek

Religia

 

46.               

Leśniewska Ewelina

Edukacja przedszkolna

 

47.               

Łachańska Anna

Przyroda, Biologia

Klasa 7b

48.               

Łyżwińska Eliza

Język angielski

Klasa 8e

49.               

Mazurek Alicja

Biblioteka

 

50.               

Mikołajewska Jolanta

Edukacja wczesnoszkolna

Klasa 1d

51.               

Milej Elżbieta

Język polski

Klasa 8d
52. Miśkiewicz Luiza Język polski Klasa 5f

53.               

Mroziuk Ewa

Język polski, Etyka

Klasa 5d

54.               

Orybkiewicz Jolanta

Pedagog

 

55.               

Piłat Renata

Edukacja wczesnoszkolna

Klasa 1c

56.               

Piszczatowska Beata

Religia

 

57.               

Płużyczka Tadeusz

Matematyka

Klasa 8a

58.               

Raczkiewicz Justyna

Historia, historia i społeczeństwo

Klasa 4f

59.

Redzińska vel Rydzyńska Dorota

Edukacja dla bezpieczeństwa

 

60.               

Rulińska Ewelina

Język polski

Klasa 4g

61.               

Sabak-Krawczak Agnieszka

Wychowawca świetlicy

 

62.               

Seń Mariusz

Plastyka

 

63.

Sokołowska Małgorzata

Przyroda, chemia

Klasa 4a

64.               

Stankowska Anna

Wychowanie fizyczne

Klasa 5b

65.               

Strzałkowska Joanna

Język polski

Klasa 7c

66.               

Symkowska- Wydra  Patrycja

Wychowawca świetlicy

 

67.               

Szadkowska Monika

Edukacja wczesnoszkolna

Klasa 3b

68.

Szumel Anna

Język niemiecki

 

69.               

Szumna Agnieszka

Muzyka

 

70.

Szumowska Magdalena

   

71.

Szymala Magdalena

   

72.

Tkaczyk Agata

Informatyka

 

73.               

Tkaczyk Anna

Edukacja wczesnoszkolna

Klasa2b

74.               

Torchała Katarzyna

Wychowawca świetlicy

 

75.               

Trojanowska - Kierczewska Renata

Logopeda

 

76.

Tymińska Kinga

Wiedza o społeczeństwie

 

77.               

Uklejska Małgorzata

Terapeuta pedagogiczny

 
78. Wiśniewska Paulina Język angielski Klasa 6b

79.               

Wojda Renata

Religia

 

80.               

Zaciura Urszula

Nauczyciel wspomagający

 

81.               

Zembura Stanisława

Wychowawca świetlicy

 

82.               

Zięba Anna

Biblioteka

 

83.               

Znajdek Magdalena

Edukacja przedszkolna

 

 

 

 

 

 

  

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 293 im.Jana Kochanowskiego
    ul. Kochanowskiego 8 01-864 Warszawa

    e-mail: sekretariat@sp293.edu.pl
  • (22) 633-13-77
    (22) 633-13-06

Galeria zdjęć