Piszą o nas...

IX Gala Festiwalu Osiągnięć Bielańskich Palcówek

Piknik Rodzinny 2018

Podsumowanie konkursów językowych

I miejsce Michaliny Krawczyk w Ogólnopolskim Konkursie "Dzieci filozofują 2018"

Sukcesy w VIII Ogólnopolskim Pijarskim Konkursie Gramatycznym

II miejsce drużyny chłopców w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w piłce nożnej

Certyfikat Warsa i Sawy

Weronika Lomott finalistką XVIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego „Ortografia na Medal”, organizowanego pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Wyróżnienia Ingi Szackiej, Agaty Wiktorowicz, Zofii Sochy w konkursie Opowiadamy legendy

Wyróżnienia Alicji Majkowskiej i Karmeli Fantoli w bielańskich eliminacjach do konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka

Michalina Krawczyk wyróżniona w I Warszawskim Konkursie Kaligraficznym"Kaligraf 2018"

Sukces naszych uczennic w Bielańskim Konkursie dla Młodych Poetów "Bielany – moja mała ojczyzna"

Sukcesy uczniów w XIV Konkursie Krasomówczym

Sukcesy naszych uczniów w XIV Konkursie Literackim „Tadeusz Kościuszko — bohater dwóch narodów” i „Józef Piłsudski — twórca Legionów Polskich, naczelnik państwa polskiego, premier i marszałek, narodowy bohater”

Sukcesy naszych uczniów w Konkursie Literackim  „W zdrowym ciele zdrowy duch”

I miejsce Weroniki Lomott w Bielańskim Dyktandzie "O pióro gżegżółki i długopis burmistrza"

Znam swoje prawa!

Bielańska Olimpiada Językowa 2017

X Mazowiecki Konkurs Wiedzy o Prawach Dziecka „Niech się wreszcie każdy dowie …”

"Zdrowe żywienie - mądre myślenie"

Moja pierwsza karta biblioteczna

Praca na rzecz wolontariatu prowadzona przez Amelię Chmielewską i Darię Matysiak z klasy 5d

Najlepsi w unihokeju

Sukces Miłosza Kwiatkowskiego ucznia klasy 7A