• Klasa 6C na Stadionie PGE Narodowym

• 03.04.2023 09:12
      • PGE Narodowy to nie tylko jeden z najnowocześniejszych stadionów świata i największa tego typu arena w Polsce, to miejsce kojarzone przede wszystkim z reprezentacją Polski w piłce nożnej, a najbardziej z jej kapitanem, Robertem Lewandowskim. Wielu z uczniów zasiadało na jego trybunach podczas koncertów międzynarodowych gwiazd, a także obserwowało transmitowane w telewizji konferencje czy targi.

• 31 marca 2023 roku uczniowie klasy 6C poznali to miejsce bliżej, poruszając się po obiekcie razem z przewodnikiem trasą "Piłkarskie emocje". Podczas zwiedzania dzieci mogły obejrzeć m.in. pomieszczenia strefy zawodniczej, wykorzystywane podczas meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej, szatnię z łazienkę piłkarską, centrum medialne PGE Narodowego, które przeznaczone jest dla dziennikarzy, a także obejrzeć zapierającą dech w piersiach panoramę najpopularniejszego miejsca w Polsce widzianą z punktu widokowego.

Wart podkreślenia jest fakt, że szóstoklasiści mieli również niebywałą sposobność zaobserwowania boiska pokrytego murawą, która w normalnych warunkach powinna być usunięta po zakończonym meczu reprezentacji Polski i Albanii. Tym razem boisko z trawiastą nawierzchnią zostanie w niezmienionej formie do 2 maja br., kiedy to odbędzie się finał Pucharu Polski.

Uczestnicy wycieczki na PGE Narodowy zapewne na długo zapamiętają to wyjście, bo nie tylko pogłębili swoją wiedzę na temat ciekawego miejsca, ale również miło spędzili czas, co z pewnością posłuży integracji zespołu klasowego.

zapraszamy do galerii zdjęć