• Klasa 7b i klasa 7c na wycieczce wygranej w kampanii „Rowerowy Maj”

• 19.10.2023 09:36
      • „Rowerowy Maj” to największa kampania w Polsce, która ma na celu promocję zdrowego stylu życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci, nauczycieli i rodziców. Po raz kolejny, w minionym roku szkolnym, wzięli w niej udział uczniowie naszej szkoły, którzy za przejazdy do miejsca nauki rowerem, deskorolką, hulajnogą, na rolkach lub wrotkach otrzymywali kolorowe naklejki, które odpowiadały zbieranym punktom. Najaktywniejszymi uczestnikami okazała się młodzież z klas: 7b i 7c, zdobywając ex aequo I miejsce w naszej szkole i wspaniałą nagrodę – wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik.

W dniu 17 października 2023 r. siódmoklasiści, razem z wychowawcami, udali się do tego miejsca. Najpierw obejrzeli Specjalny Pokaz w Teatrze Wysokich Napięć, by następnie podczas zwiedzania tego wyjątkowego interaktywnego muzeum doświadczyć wielu interesujących zjawisk i procesów mających miejsce w otaczającym ich na co dzień świecie.

• Wycieczka sprawiła wszystkim wiele przyjemności i przyczyniła się do poszerzenia wiedzy o ich własnych organizmach oraz o otaczającym ich świecie i zachodzących w nim zjawiskach.

Warto wziąć udział w kolejnej edycji „Rowerowego Maja” i razem z klasą cieszyć się wygraną!

zapraszamy do galerii zdjęć