• Warsztaty zdrowego żywienia

• 19.05.2023 14:33
      • W ramach współpracy z Bielańskim Centrum Wsparcia Seniora Senior + dzieci z grupy 0a uczestniczyły w międzypokoleniowych warsztatach zdrowego żywienia, które odbyły się 18 maja 2023 roku w siedzibie centrum przy ul. Broniewskiego 56. Warsztaty poprowadził pan Robert Banasiuk - sportowiec, psychodietetyk, doradca żywieniowy oraz trener. Pan Robert podzielił się z dziećmi posiadaną wiedzą na temat prowadzenia zdrowego trybu życia.

• Podczas warsztatów dzieciaki przygotowały pyszną, owocową owsiankę oraz koktajle mleczno-owocowe. Po degustacji przyszła pora na spalenie kalorii i spożytkowanie nabytej energii na ćwiczenie umysłu przez ruch. Dzięki uprzejmości wspaniałych pań z Bielańskiego Centrum Wsparcia Seniora mogliśmy skorzystać z nowoczesnych technologii i poruszać się rozwiązując zagadki i grając w gry na "magicznym dywanie".
        Dziękujemy za cudowne spotkanie i owocną współpracę.

zapraszamy do galerii zdjęć