• Klasa 7b na wycieczce w jednostce wojskowej

• 28.04.2023 09:40
      • W miniony poniedziałek, tj. 17 kwietnia br. uczniowie klasy 7b uczestniczyli w wycieczce do 1. Warszawskiej Brygady Pancernej im. Tadeusza Kościuszki w Wesołej. Była to wspaniała okazja, aby poznać jedną z najbardziej prestiżowych jednostek wojskowych w Polsce. Brygada ta jest jedną z największych i najlepiej wyposażonych komponentów Sił Zbrojnych RP, a jej żołnierze biorą udział w wielu operacjach wojskowych zarówno w kraju, jak i za granicą.

• W ramach wyjazdu uczniowie mogli wziąć udział w ćwiczeniach wojskowych, które pozwoliły im lepiej zrozumieć specyfikę służby żołnierzy. Mieli także okazję zobaczyć różne rodzaje uzbrojenia i sprzętu wojskowego, a nawet zapoznać się z wyposażaniem pojazdów pancernych.

Wycieczka była dla uczniów niepowtarzalnym wydarzeniem ze względu na specyfikę miejsca i możliwość przybliżenia charakteru pracy żołnierzy.

zapraszamy do galerii zdjęć