• Klasa 8a i 8c w Teatrze Komedia

• 07.06.2023 21:23
      • Dnia 5 czerwca uczniowie klasy 8a i 8c wybrali się do Teatru Komedia na spektakl „Pasztety do boju” opowiadający o trzech nieustraszonych nastolatkach, którym w facebookowym głosowaniu przyznano tytuły Złotego, Srebrnego i Brązowego Paszteta, czyli najbrzydszych dziewczyn w szkole. Ale czy to znaczy, że mają siedzieć i płakać? Mireille, Astrid i Hakima wpadają na lepszy pomysł: wsiadają na rowery i wyruszają na wyprawę. Tak zaczyna się zwariowana podróż, która przyniesie bohaterkom mnóstwo przygód, a także prawdziwą przyjaźń.

• Dla młodzieży była to możliwość spotkania z (nie)idealnymi bohaterkami, usłyszenia o ich kompleksach i innych problemach związanych z dojrzewaniem, akceptacją siebie, zobaczenia, że można być nieidealnym w wymagającym idealności świecie.