• Klasy 4 B i 4C w Magicznych Ogrodach

• 21.05.2018 08:45
      • Magiczne Ogrody koło Janowca Lubelskiego to świetne miejsce rozrywki i rekreacji nie tylko dla dzieci. To także pierwszy w Polsce tematyczny park sensoryczny, zbudowany w oparciu o oryginalną, baśniową historię. Po przekroczeniu bram ogrodu wkracza się do prawdziwie baśniowego świata, pełnego magii i czarów.

• Do takiego miejsca, w dniu 14 maja 2018 r., wybrali się uczniowie klasy 4b i 4c, pod opieką Pań: Beaty Jakubowskiej, Anny Stankowskiej, Katarzyny Grodzkiej raz Pana Krzysztofa Jakubowskiego.

Dzieci zwiedziły tematyczny park z niespodziankami, który łączy naturalną scenerię pięknej przyrody z postaciami z kilkufantastycznych krain, tj. Domu Czarodzieja, Marchewkowego Pola, Robankowej Łąki, Bulwiakowej Osady, Wodnego Świata, Smoczego Gniazda i Krasnoludzkiego Grodu.Ponadto animator poprowadził sensoryczne gry i zabawy, stymulujące rozwój i wyobraźnię dzieci, dzięki czemu przybliżył im świat, omawianych podczas lekcji języka polskiego, baśni.

Na gości czekało też wiele atrakcji, a także spotkania z Bulwiakami, Mordolami, Krasnoludami oraz wróżkami i magicznymi ptakami.

Wycieczka dostarczyła dzieciom mnóstwo zabawy, wielu pozytywnych emocji, akontakt z naturą umilił spędzony wspólnie czas.