• 22.02.2018 11:01
      • 14 grudnia 2017, jak co roku, w naszej szkole odbyły się jasełka bożonarodzeniowe .
      • Zostały przygotowane przez uczniów oddziałów przedszkolnych i ich wychowawców. O wyznaczonej godzinie rodzice naszych małych aktorów zebrali się na sali gimnastycznej, by przekonać się jakim talentem wokalnym i tanecznym wykażą się ich  pociechy. Występ każdej z grup odnosił się do jednego z trzech symboli świąt. Grupa 0a - tradycje świąteczne, 0b - Święty Mikołaj i 0c - drzewko choinkowe. Wszystkie występy wywołały wiele emocji. Było zabawnie i wzruszająco. Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły nas w świąteczny nastrój, a pastorałki podbiły serca publiczności. Było zabawnie i wzruszająco. Kiedy artystyczna część dobiegła końca, wszyscy występujący na scenie, otrzymali gromkie brawa, które były uznaniem za piękne wykonanie przedstawienia. Z radością będziemy wspominać ten wyjątkowy czas i z niecierpliwością czekamy na to co przyniesie Nowy Rok.