• Przedstawienie teatralne "W to mi graj"

• 19.02.2018 22:18
      • 15 lutego o godz. 10.00 uczniowie oddziałów przedszkolnych „0” A, B, C pod opieką wychowawców oraz rodziców wybrali się na przedstawienie teatralne ”W to mi graj” do Bielańskiego Centrum Edukacji Kulturalnej przy ul. Szegedyńskiej 9a.

• O godz. 11:00 rozpoczął się spektakl: "W to mi graj" musical dla dzieci na podstawie najbardziej znanych bajek Fredry i Mickiewicza. "Paweł i Gaweł", "Małpa w kąpieli", "Przyjaciele". Wybryki Małpki spowodowały, że przez dom spokojnego Pawła i rozbrykanego Gawła przeszła powódź. Ktoś to musi przecież posprzątać… Kiedy robimy coś razem, w grupie, to żadne zadanie nie jest straszne i ze wszystkim damy sobie radę, nawet z potwornym bałaganem.

„W to mi graj!” to opowieść o tym, że „jak ty komu, tak on tobie”, że warto dać każdemu szansę, gdyż przy bliższym poznaniu może się okazać, ze tak naprawdę więcej nas łączy niż dzieli, a kiedy robi się coś wspólnie, nawet nieciekawe zadanie staje się dużo przyjemniejsze i łatwiejsze. Niezwykle zabawny spektakl muzyczny, podczas którego nie ma szans na nudę, w dodatku oparty o tak wartościową literaturę.

Uczniowie naszej szkoły bardzo pozytywnie i żywiołowo reagowali podczas przedstawienia, po powrocie do szkoły podczas rozmów- powtórnie „przeżywaliśmy” treść przedstawienia.