Nauczyciele
Nazwisko i imię
Przedmiot
Wychowawstwo
1.
Krupińska Iwona
Dyrektor szkoły
2.
Chrzanowska Beata
Wicedyrektor
3.
Śmiałkowski Piotr
Wicedyrektor
4. Badeńska-Onyśk Małgorzata Informatyka, wychowanie do życia w rodzinie Klasa 5a 5.
Chmielewska Karina Wychowawca świetlicy 6.
Choda-Grabowska Katarzyna Psycholog 7.
Ciach Anna Edukacja wczesnoszkolna Klasa 2a
8.
Cichocka Katarzyna Terapia pedagogiczna 9.
Ćwiek Aldona
Edukacja wczesnoszkolna
Klasa 1a
10.
Dąbrowska Maryla
Edukacja wczesnoszkolna
Klasa 3b
11.
Domańska Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna
Klasa 1c
12.
Grabowska Urszula
Nauczyciel wspomagający
13.
Graczyk Małgorzata
Edukacja wczesnoszkolna
Klasa 3a
14.
Kosikowska Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna
Klasa 1b 15.
Idzikowska Agata Język angielski
Klasa 6c
16.
Imasz Bożena
Technika
17.
Jaguś Mariusz
Wychowanie fizyczne
Klasa 8b
18.
Jakubowska Beata
Wychowanie fizyczne
19.
Janiec Anna
Matematyka
20.
Jastrzębska Barbara
Edukacja przedszkolna
21.
Jóźwiak Marta
Nauczyciel wspomagający
22.
Kaczmarczyk Magdalena
Wychowawca świetlicy
23.
Klementowska Ewa
Religia
24.
Kokot Wioletta
Historia
25.
Kołodzińska Żaneta
Fizyka
26.
Kowalska Joanna
Przyroda, geografia
27.
Kowalska Katarzyna
Wychowanie fizyczne, nauczyciel wspomagający
Klasa 4d
28.
Krawczyk Wioletta
Język polski
Klasa 7c
29.
Kuklik-Petrykowska Anna
Język angielski
Klasa 7d
30.
Kukułowicz Joanna
Wychowawca świetlicy
31.
Kwaśny Ewa
Kierownik świetlicy
32.
Latek Milena Matematyka Klasa 4a 33.
Łachańska Anna
Przyroda, biologia
Klasa 7b
34.
Łukasiewicz Robert
Wiedza o społeczeństwie
35.
Łyżwińska Eliza
Język angielski
Klasa 8a
36.
Malczyk Kamila
Wychowawca świetlicy
37.
Michalik Anna
Psycholog
38.
Milej Elżbieta
Język polski
Klasa 6a
39.
Moskwa Anna
Nauczyciel wspomagający
40.
Mroziuk Ewa
Język polski, etyka
Klasa 5b
41.
Orybkiewicz Jolanta
Pedagog
42.
Pawłowska Ewelina
Oddział przedszkolny
43.
Piłat Renata
Edukacja wczesnoszkolna
Klasa 3c
44.
Piszczatowska Beata Religia 45.
Redzińska vel Rydzyńska Dorota
Edukacja dla bezpieczeństwa
46.
Sabak-Krawczak Agnieszka
Wychowawca świetlicy
47.
Seń Mariusz Plastyka 48.
Sokołowska Małgorzata Przyroda, chemia, biologia Klasa 4b
49.
Stankowska Anna
Wychowanie fizyczne
Klasa 4c
50.
Stasiak Tadeusz
Muzyka 51.
Stopyra Aleksandra
Nauczyciel wspomagający
52.
Strzałkowska Joanna
Język polski
Klasa 7a
53.
Szadkowska Monika
Edukacja wczesnoszkolna
Klasa 2b
54.
Szumel Anna
Język niemiecki, doradztwo zawodowe
55.
Szumowska Magdalena
Nauczyciel wspomagający
56.
Torchała Katarzyna
Wychowawca świetlicy
57.
Trojanowska - Kieczmerska Renata
Logopeda
58.
Trybulska Beata
Nauczyciel wspomagający
59.
Wiśniewska Paulina
Język angielski
Klasa 5c
60.
Witkowska Małgorzata
Matematyka
Klasa 6b
61.
Wojda Renata
Religia, biblioteka
62.
Zięba Anna
Biblioteka