Młodzi Bielańczycy_Budżet Partycypacyjny

Młodzi Bielańczycy – nabór do IV etapu!

Uwaga, uwaga!
We wrześniu przeprowadzimy IV, ostatni cykl zajęć w ramach projektu - pt. „Tradycje i pikniki Bielany”.
Zapraszamy do zgłaszania się na zajęcia!

Terminy zajęć:
- zajęcia stacjonarne: 15 września, godz. 10:30-12:00
- zajęcia plenerowe: 22 września, godz. 10:30-13:30

Więcej o projekcie: www.mlodzibielanczycy.waw.pl

Informacje organizacyjne:

Zespół Projektu
****************************************************************************************************************************

Młodzi Bielańczycy startują!

Młodzi Bielańczycy – nabór do III etapu!

Już niedługo, w czerwcu przeprowadzimy III cykl zajęć w ramach projektu - pt. „Dzisiejsze Bielany”.

Zapraszamy do zgłaszania się na zajęcia!

- szczegóły grafiku

- formularz zgłoszeniowy

- zasady organizacji zajęć i naboru uczestników

Zespół Projektu

Młodzi Bielańczycy – nabór do II etapu!

W maju rozpoczniemy II cykl zajęć pt. „Zielone Bielany”.

Już teraz można się zgłaszać na zajęcia! Jak poprzednio, prowadzimy nabór na zajęcia w 3 grupach wiekowych: 6-9 lat, 10-12 i 13-15.

- szczegóły grafiku

- formularz zgłoszeniowy

- zasady organizacji zajęć i naboru uczestników

Zespół Projektu

Już niedługo spotkanie Młodych Bielańczyków - I cykl zajęć pod tytułem „Historyczne Bielany”!

Ważna informacja dla uczestników oraz osób, które planują jeszcze się zgłosić:
1. Zajęcia stacjonarne (w szkole - SP 293) odbędą się dnia 14 kwietnia, sobota, godz. 11:00-12:30.
2. Zajęcia plenerowe (zbiórka pod szkołą i wycieczka piesza odbędą się dnia 21 kwietnia, sobota, godz. 11:00-14:00.

Mamy jeszcze wolne miejsca i można zgłaszać zainteresowanie udziałem. Serdecznie zapraszamy!

Zespół Projektu

Z przyjemnością informujemy, że od kwietnia rozpoczynamy zajęcia w ramach projektu Młodzi Bielańczycy.
Obecnie trwa nabór uczestników na I cykl zajęć.

> Szczegóły grafiku [grafik]
> Udostępniamy formularz zgłoszeniowy [zgłoszenie_pdf, zgłoszenie_doc]
> Prosimy o zapoznanie się z zasadami organizacji zajęć i naboru uczestników [zasady]

Szanowni Państwo,

W 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 293 w Warszawie zostanie uruchomiony projekt „Młodzi Bielańczycy”, który będzie realizowany w ramach Budżetu Partycypacyjnego Warszawy.

Celem tego projektu będzie poszerzenie wiedzy młodych mieszkańców Bielan na temat własnej dzielnicy, budowanie świadomości lokalnej, kreowanie proaktywnej postawy obywatelskiej i tworzenie więzi dzieci i młodzieży z Bielanami. W ramach projektu prowadzone będą zajęcia edukacyjne i artystyczne oraz prace w zespołach projektowych. Wszystkie te aktywności doprowadzą do stworzenia ogólnodostępnego  kompendium Młodego Bielańczyka.

W projekcie będą mogły wziąć udział dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjalnych znajdujących się na terenie Dzielnicy Bielany.

W związku z powyższym zapraszamy wszystkie osoby z pasją, które chciałyby tworzyć i uczestniczyć w projekcie edukacyjnym „Młodzi Bielańczycy”, a w szczególności: koordynatora projektu, informatyka, warsawianisty i przewodnika, instruktorów do prowadzenia zajęć z uczestnikami projektu oraz artystów do prowadzenia zajęć o charakterze artystycznym do aplikowania.

Szczegóły znajdziecie Państwo w poniższych linkach.

Koordynator projektu

Informatyk