• Interwenci

• Kod naszej szkoły to VXUQHK

uczniowie i uczennice mogą za jego pomocą zalogować się do aplikacji mobilnej RESQL i uzyskać pomoc interwentów.

Zasady pracy interwentek/interwentów programu RESQL

1. Wiadomości od uczennic/uczniów są odczytywane przez interwentki/interwentów do umówionej godziny.
          2. Czas oczekiwania przez uczennicę/ucznia na odpowiedź nie powinien przekraczać 2 dni.
          3. W przypadku wiadomości wysłanych w piątek, uczennica/uczeń otrzyma odpowiedź w kolejnym tygodniu.
          4. Autorka/autor zgłoszenia widzi w aplikacji, kto z zespołu interwenckiego odpisał na jego wiadomość. W sytuacji gdy uczeń/uczennica wolałby/wolałaby porozmawiać z innym interwentem/interwentką, może poprosić o przekierowanie swojej sprawy do innej osoby z zespołu interwenckiego.
          5. Uczeń/uczennica nie dostaje powiadomienia, że interwentka/interwent udzielił odpowiedzi. Wiadomość będzie widoczna dopiero po uruchomieniu aplikacji.

Interwentami/interwentkami w naszej szkole są:

• Katarzyna Choda-Grabowska              Emilia Kasprzak                Jolanta Orybkiewicz