• Klasa 6b i 7d na zielonej szkole

• 15.05.2024 21:56
        • W dniach 6-8 maja br. uczniowie klas 6b oraz klasy 7d wyjechali na zieloną szkołę nad jezioro Serwy, niedaleko Augustowa. Celem wyjazdu było upowszechnianie czynnego wypoczynku, profilaktyki zdrowotnej oraz integracja zespołów oddziałowych.

• Klasa 3a w Teatrze Buffo

• 18.04.2024 08:22
        • 16 kwietnia klasa 3a obejrzała przedstawienie Piotruś Pan w Teatrze Buffo. Uczniowie obejrzeli je od początku do końca z ogromnym zachwytem.
        • Klasa 5A w FabLab Kamera akcja

• 16.04.2024 13:12
        • Uczniowie klasy 5A w czwartek 11 kwietnia uczestniczyli w bardzo ciekawych warsztatach z dubbingowania, reportażu i fotostory w FotoLab Kamera Akcja! Podkładanie głosów pod animowane postaci, reportaż przeprowadzony na Rynku Starego Miasta, czy stworzona od podstaw ciekawa historia była okazją do świetnej  zabawy i integracji zespołu klasowego.