• kwiecień 2024

19 IV kawiarenka charytatywna dla Kubusia

Wolontariusze włączają się w akcje pozyskiwania produktów żywnościowych np. we wtorki będą z opiekunem jeździć na bazarek Wolumen. Liczymy na indywidualne działania.

Akcja „Stroik wielkanocny” wspólnie z SP364

każdy uczeń może przygotować stroik  do ozdobienia wielkanocnego stołu.  Stroik należy wykonać z dowolnych materiałów,  zwracając uwagę na jego kolorystykę i świąteczny charakter.  Stroiki zostaną przekazane na kiermasz  do parafii Matki Bożej Królowej Aniołów.  Zebrane w ten sposób datki zostaną przekazane  na konto Caritas.

Stroiki należy przynosić do sali 201  do dnia 11.03.2024 r.

Akcja „Kartka wielkanocna"

zapraszamy do własnoręcznego przygotowania kartki wielkanocnej (bez treści życzeń) dla pacjentów Ośrodka  Hospicjum Domowego w Warszawie.

Akcja trwa do 11.03.2024r. Przynosimy do sali 201

*****************************************************************************************

luty 2024

zbiórka zupek, deserków w słoiczkach dla dzieci przebywających w Interwencyjnym Ośrodku Preadopcyjnym (IOP) w Otwocku.

Dary przynosimy do sali 201 do 28.II.2024r.

Światowy Dzień Kota 16.02 _ zbiórka karmy w saszetkach dla naszego szkolnego kota.

styczeń 2024

w związku z organizacją Balu dla Osób Niepełnosprawnych przez Fundację "Świat na Tak" do 8 stycznia prowadzimy zbiórkę talerzyków papierowych białych małych i dużych, kubeczków papierowych białych, sztućców jednorazowych oraz zapakowanych kabanosów.

grudzień 2023

przygotujcie ozdoby świąteczne na Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się na Bielanach 16 grudnia 2023r. przy Urzędzie Dzielnicy Bielany. Dochód ze sprzedaży będzie przekazany na WOŚP.

Ozdoby prosimy dostarczać do 11.12.2023r.do sali 201.

listopad 2023

w ramach akcji "Paczka pełna dobroci" zapraszamy do własnoręcznego wykonania bombki choinkowej. Technika i materiały, z których mogą być wykonane bombki jest dowolna. Własnoręcznie wykonane ozdoby przekazane zostaną pacjentom z Ośrodka Hospicjum Domowego w Warszawie.
        Bombki prosimy przynosić do sali 201 w terminie do 17 listopada.

zwracamy się z prośbą o wykonanie kartek świątecznych, które przekazane zostaną Seniorom.
        Życzenia na kartkach wpiszą wolontariusze.
        Kartki przynosimy do końca listopada.

Zapraszamy do udziału w zbiórce żywności dla podopiecznych Fundacji „Świat na Tak”.
        Zbieramy:
        Konserwy: mięsne, rybne, warzywne;
        Mieszanki do pieczenia: ciasta w proszku, proszek do pieczenia;
        Bakalie, susz owocowy, suszone grzyby;
        Słodycze: czekolady, ciastka, kremy czekoladowe, cukierki, żelki, galaretki, kisiele, budynie;
        Makarony i kasze;
        Artykuły higieniczne: pasty do zębów, żele pod prysznic, gąbki.

Artykuły przynosimy od 21 listopada do 1 grudnia 2023 r. do sali 201.

październik 2023

zachęcamy do udziału w ogólnopolskiej kampanii "BohaterON - włącz historię". Możesz udać się w towarzystwie najbliższych na Cmentarz Powązki Wojskowe i posprzątać kwatery Powstańców, zapalić symboliczny znicz.
        Termin przesyłania zdjęć upływa 15 października.

zbiórka pluszaków na loterię_ od 16 do 27 października 2023r.

wrzesień 2023

akcja "Kolorowe kredki"