• Klasa 7b na wycieczce w jednostce wojskowej

• 28.04.2023 09:40
        • W miniony poniedziałek, tj. 17 kwietnia br. uczniowie klasy 7b uczestniczyli w wycieczce do 1. Warszawskiej Brygady Pancernej im. Tadeusza Kościuszki w Wesołej. Była to wspaniała okazja, aby poznać jedną z najbardziej prestiżowych jednostek wojskowych w Polsce. Brygada ta jest jedną z największych i najlepiej wyposażonych komponentów Sił Zbrojnych RP, a jej żołnierze biorą udział w wielu operacjach wojskowych zarówno w kraju, jak i za granicą.

• Wycieczka klasy 3d do Teatru Syrena na przedstawienie Dzieci z Bullerbyn

• 12.04.2023 13:31
        • 31 marca uczniowie klasy 3 d wybrali się do teatru „Syrena” (scena Białołęckiego Domu Kultury) na przedstawienie „Dzieci z Bullerbyn”. Spektakl doskonale oddał klimat powieści Astrid Lindgren. Zwariowane przygody paczki przyjaciół z Bullerbyn, świetna muzyka oraz taniec wprawiły młodych widzów w świetny nastrój.

• Klasa 6C na Stadionie PGE Narodowym

• 03.04.2023 09:12
        • PGE Narodowy to nie tylko jeden z najnowocześniejszych stadionów świata i największa tego typu arena w Polsce, to miejsce kojarzone przede wszystkim z reprezentacją Polski w piłce nożnej, a najbardziej z jej kapitanem, Robertem Lewandowskim. Wielu z uczniów zasiadało na jego trybunach podczas koncertów międzynarodowych gwiazd, a także obserwowało transmitowane w telewizji konferencje czy targi.

• Wycieczka do Zamku Królewskiego klasy 2a

• 21.03.2023 20:15
        • W dniu 14 marca klasa 2a wybrała się na lekcję muzealną pt.: PAŹ W SŁUŻBIE JEGO KRÓLEWSKIEJ MOŚCI. W trakcie wędrówki po zamkowych komnatach dzieci spotkały niesfornego królewskiego pazia, który opowiadał o trudach nauki i męczących obowiązkach, jakie spoczywały na najmłodszych dworzanach w XVIII w.
        • Klasy 2B i 2C w Centrum Edukacji Technicznej

• 06.03.2023 09:37
        • Centrum Edukacji Technicznej „Pinokio” w Słomczynie to wyjątkowe miejsce, gdzie możemy poznać rodzaje drewna, sposoby jego obróbki i przyjrzeć się z bliska pracy stolarza. W czwartek 2 marca klasy 2B i 2C pojechały na wycieczkę do Słomczyna. Czekało tam wiele atrakcji, ale najwięcej radości sprawiło wykonanie przez każdego ucznia zegara.