• Dzień kobiet w 0a

• 14.03.2022 14:40
        • Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. 8 marca w klasie 0a odbyła się uroczystość z tej okazji. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu, chłopcy złożyli swoim koleżankom życzenia, tradycyjnie zaśpiewali uroczyste „100 lat” i wręczyli niespodzianki. Wiele radości sprawiły dzieciom przygotowane z tej okazji zabawy oraz wspólnie zorganizowany poczęstunek.

• 04.03.2022 10:51
        • Karnawał to czas pełen radości i zabaw, a jego najbardziej oczekiwanym dniem jest Bal Karnawałowy. Dzieci z grupy 0a w tym wyjątkowym czasie przeobraziły się w postaci z ulubionych bajek. Do szkoły przybyły kolorowe wróżki, odważni rycerze, dzielni superbohaterowie, piękne królewny, straszni piraci i wiele innych tajemniczych osób. Dzieci wspólnie tańczyły i brały udział w przygotowanych konkursach. Dzień ten był wrażeń, uśmiechów i zabawy.

• Eksperymenty w oddziale 0a

• 04.03.2022 10:27
        • 23 lutego 2022 roku grupę 0a odwiedzili goście, którzy wprowadzili nas w tajniki chemii. Warsztaty z Eksperymentów odbyły się pod hasłem: Kuchnia fusion. Dzieci samodzielnie, według podanego przepisu wykonały luksusowy produkt, jakim jest kawior.

Warsztaty wywołały dużo pozytywnych emocji. Zajęcia bardzo nam się podobały!

• Projekt matematyczny "Natalka i Antek w świecie wielkiej matematyki"

• 28.02.2022 13:22
        • W dniu 22 lutego 2022 roku dzieci z grupy 0a rozpoczęły realizację projektu "Natalka i Antek w świecie wielkiej matematyki". W pierwszym module dzieci dowiedziały się, co wspólnego ma matematyka z kuchnią. Stworzyliśmy przepis na sałatkę owocową, a następnie samodzielnie ją wykonaliśmy. Wcześniej jednak dzieci dowiedziały się w jaki sposób upewnić się, że proporcje są dobre. Poznały narzędzia i pomoce do ważenia i mierzenia produktów. To była bardzo smaczna lekcja matematyki!

• 21.02.2022 14:03
        • 14 lutego 2022 roku dzieci z grupy 0a świętowały Walentynki. Tego dnia wszyscy byli dla siebie bardziej uprzejmi niż zwykle i nie szczędzili sobie komplementów. Starsi uczniowie dostarczyli nam pocztę walentykową, którą dzieci z wielkim zaangażowaniem tworzyły w tygodniu poprzedzającym Święto Zakochanych. Tworzyliśmy kolorowe serduszka oraz pozowaliśmy w specjalnie na tę okazję przygotowanej fotobudce. Uczucie radości, miłości i przyjaźni unosiło się w powietrzu!