• Akcja "Lekki tornister" w 0a

• 05.11.2021 10:50
        • Odział przedszkolny 0a czynnie uczestniczył w Świetlicowej Akcji „Lekki Tornister”. Według zaleceń, dzieci codziennie zostawiają w szkole książki, piórniki oraz stroje na zajęcia sportowe.

Po zważeniu wszystkich plecaków, z powodzeniem można przyznać, że większość uczniów miała dopuszczalną wagę plecaka. Dziewczynki do 2kg, chłopcy 2,5kg.
        • Las w słoiku

• 20.10.2021 13:40
        • W środę 20 października w oddziałach przedszkolnych odbyły się warsztaty „Las w słoiku”. Podczas zajęć dzieci dokładnie wykonywały kolejne etapy tworzenia swojego lasu, jednocześnie poszerzając wiedzę na temat ekologii. Warsztaty zostały zrealizowane w ramach programu „Kulturalny przedszkolaczek”.

• Damy o zdrowie

• 30.09.2021 12:15
        • W ostatnim tygodniu grupa 0a rozmawiała na temat zdrowia, higieny i ciała człowieka. W czasie zajęć dzieci poznały części ciała, sposoby dbania o higienę oraz o piękny, zdrowy uśmiech. Uczniowie nauczyli się myć prawidłowo ręce, przestrzegając poszczególnych etapów tej czynności.
        • Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

• 21.09.2021 21:03
        • Co roku 20 września przedszkolaki świętują swój dzień - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.
          Święto zostało ustanowione uchwałą Sejmu z dnia 13 września 2013 roku by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci.
          Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował dla swoich młodszych kolegów bajki, których maluchy wysłuchały z zainteresowaniem.