• Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021

• 25.06.2021 14:00
        • Uroczyste zakończenie roku to dla każdego ucznia chwila niezwykła. W środę  23 czerwca odbył się apel podsumowujący rok szkolny oddziałów przedszkolnych.  Przedszkolaki zaprezentował swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Dzieci  z dumą przyjęły dyplomy uwieńczające zakończenie okresu przedszkolnego i z radością wkroczyły w wakacyjny czas.
        • Obchody Dnia Dziecka

• 07.06.2021 13:56
        • Dzień Dziecka w klasach 0a i 0b był szczególny. Obie klasy wyruszyły na wycieczkę do Chatki Spełnionych Marzeń. Uczniowie mieli tam możliwość zapoznać się ze zwyczajami indiańskimi, ozdabiali Indiańskie Tipi, tworzyli indiański atrybut w postaci pióropuszu. Każdy uczeń samodzielnie upiekł dla siebie kiełbaskę przy ognisku. To był wyjątkowy dzień pełen  atrakcji.

Wycieczka odbyła się w ramach projektu Kulturalny Przedszkolaczek finansowanym przez Dzielnicę Bielany.

• Bańki mydlane

• 14.05.2021 11:25
        • Wiosna to czas zabaw i aktywności na świeżym powietrzu. Dzięki niezwykłym warsztatom nasza szkoła zmieniła się w magiczne miejsce, a fruwające dookoła bańki mydlane poprawiły humor wszystkim uczniom. Dzięki  naszym wyjątkowym gościom, dzieci z oddziałów przedszkolnych nauczyły się tworzyć kolorowe bańki, świetnie się przy tym bawiąc.

• Odwiedziny super gości

• 30.04.2021 11:11
        • Czy jeże jedzą jabłka? Czy króliczki lubią być noszone na rękach? A czy szczury i szynszyle są zadowolone, gdy żyją pojedynczo? Nasi najmłodsi uczniowie z oddziałów przedszkolnych znają już odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań, dzięki odwiedzinom naszych interesujących gości. Na ich minach na zmianę gościło zaciekawienie i szerokie uśmiechy!

• Warsztaty archeologiczne

• 22.04.2021 23:43
        • W środę 21 kwietnia uczniowie oddziałów przedszkolnych brali udział w warsztatach archeologicznych, dzięki którym dowiedzieli się, co to jest archeologia, czym zajmuje się archeolog oraz jak wygląda jego codzienna praca. Dzieci miały niepowtarzalną okazję wykopać własne skarby, świetnie się przy tym bawiąc.