• 04.12.2023 20:29
        • Zgodnie z tradycją 30 listopada 2023 dzieci z oddziału przedszkolnego 0a uczestniczyły w zabawach Andrzejkowych.
          Wróżyliśmy sobie kto pierwszy się ożeni lub wyjdzie za mąż, jak będzie miała na imię wybranka lub wybranek, jakie będziemy mieli życie, kim zostaniemy w przyszłości oraz iloma prezentami obdaruje nas Święty Mikołaj. Podczas wieczoru Andrzejkowego towarzyszyła nam muzyka i tańce. Liczymy na to, że wróżby się spełnią.

• 23.11.2023 12:10
        • "Mam prawo żyć
          Mam prawo być sobą
          Czuć się bezpiecznie,
          wolną być osobą.
          Mam prawo kochać i kochanym być
          Nie można mnie krzywdzić, poniżać i bić".
        • Dzień przedszkolaka

• 24.09.2023 12:37
        • 20 września obchodzony jest Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji uczennice z klasy 8a Hania, Gabrysia i Maria w ramach działań Samorządu Uczniowskiego przygotowały niespodziankę dla najmłodszych dzieci z oddziału przedszkolnego. Przyniosły kolorowe książeczki, które czytały naszym milusińskim. Dzieci słuchały z wielkim zaciekawieniem. Na koniec przedszkolaki otrzymały słodki upominek.