• Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024

A mnie jest szkoda lata
            I letnich złotych wspomnień...,

Schlechter Emanuel

Po wakacjach, pełnych wrażeń i radosnych chwil, nadszedł czas powrotu do szkolnej rzeczywistości, która może być równie barwna i inspirująca. Wypoczęci, z uśmiechem na twarzy, gotowi na nowe wyzwania uczniowie klas I-VIII, a także dzieci z oddziału przedszkolnego spotkały się 4 września, by rozpocząć nowy rok szkolny 2023/2024. Wszyscy zostali serdecznie przywitani przez dyrektor szkoły, Panią Iwonę Krupińską oraz wicedyrektorów: Panią Beatę Chrzanowską, dla poziomu klas I – III oraz oddziału przedszkolnego i Pana Piotra Śmiałkowskiego, odpowiedzialnego za klasy IV-VIII. Dyrektorzy zwrócili uwagę na fakt, że szkoła to nie tylko placówka, gdzie zdobywa się wiedzę, ale też miejsce, gdzie można spotkać życzliwych ludzi, nawiązywać długotrwałe przyjaźnie i rozwijać swoje pasje. Ponadto wyrazili przekonanie, że każdy z uczniów będzie doceniany za swoje zaangażowanie i sukcesy, czerpiąc radość ze zdobywania wiedzy i osiągania osobistych celów.

Rozpoczęcie roku podzielone było na kilka tur, jednak najwięcej emocji wzbudziło powitanie w szkolnych murach dzieci z oddziału przedszkolnego. Miłą niespodzianką dla nich były wręczone przez Burmistrza Dzielnicy Bielany, Pana Grzegorza Pietruczuka oraz Radną Dzielnicy Bielany, Panią Monikę Szadkowską worki ze strojami sportowymi oraz „Szkolne Paczki Przedszkolaczka”, w których znalazły się niezbędne przybory szkolne. Natomiast pierwszoklasiści otrzymali w pełni wyposażone piórniki – odmienne kolorystycznie dla dziewczynek i chłopców.

Podczas inauguracji roku szklonego 2023/2024 były obecne przedstawicielki prezydium Rady Rodziców: Pani Katarzyna Waksmundzka, Pani Sylwia Traczyk, a także Pani Agnieszka Siemaszko, które  podczas swoich wystąpień życzyły wszystkim uczniom, najmłodszym i tym nieco starszym, aby był to rok wyjątkowy, pełen odkryć, dobrych relacji i spełniania marzeń. Po każdej z oficjalnych części inauguracji roku szkolnego uczniowie udali się do swoich pracowni na spotkania z wychowawcami.

Niech kolejny rok nauki będzie bezpieczny, pełen sukcesów i satysfakcji ze zdobywania wiedzy. Niech będzie nie tylko wspaniałą, edukacyjną przygodą, ale także niezapomnianym czasem spędzonym w gronie rówieśników!

• Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024

• A mnie jest szkoda lata
              I letnich złotych wspomnień...,

Schlechter Emanuel