• Wycieczka do Zamku Królewskiego klasy 2a

• 21.03.2023 20:15
        • W dniu 14 marca klasa 2a wybrała się na lekcję muzealną pt.: PAŹ W SŁUŻBIE JEGO KRÓLEWSKIEJ MOŚCI. W trakcie wędrówki po zamkowych komnatach dzieci spotkały niesfornego królewskiego pazia, który opowiadał o trudach nauki i męczących obowiązkach, jakie spoczywały na najmłodszych dworzanach w XVIII w.
        • Klasy 2B i 2C w Centrum Edukacji Technicznej

• 06.03.2023 09:37
        • Centrum Edukacji Technicznej „Pinokio” w Słomczynie to wyjątkowe miejsce, gdzie możemy poznać rodzaje drewna, sposoby jego obróbki i przyjrzeć się z bliska pracy stolarza. W czwartek 2 marca klasy 2B i 2C pojechały na wycieczkę do Słomczyna. Czekało tam wiele atrakcji, ale najwięcej radości sprawiło wykonanie przez każdego ucznia zegara.

• 2a i 3d W Centrum Edukacji Technicznej „Pinokio”

• 09.01.2023 08:25
        • 4 stycznia 2023r. klasy 2a i 3d wybrały się na wycieczkę do Centrum Edukacji Technicznej PINOKIO w Słomczynie. Podczas warsztatów stolarskich uczniowie dowiedzieli się jak wygląda praca stolarza oraz wykonali od podstaw zegar. Samodzielnie szlifowali drewno, montowali kołki, tarczę oraz główny mechanizm zegara. Wycieczka została  zakończona ogniskiem, pieczeniem kiełbasek oraz wspólnymi zabawami.

• Warsztaty kulinarne w Little Chef

• 22.12.2022 09:27
        • 19 grudnia klasa 6D zdobywała umiejętności kucharskie w szkole gotowania Little Chef. Pod fachową opieką pana Pawła i pani Julii uczniowie uczestniczyli w warsztatach świątecznych i przygotowali kulebiaki oraz pierniczki. Dowiedzieliśmy się wiele ciekawych rzeczy dotyczących przypraw i świetnie bawiliśmy się zagniatając, wałkując i ozdabiając te świąteczne smakołyki. Teraz jesteśmy przeszkoleni i gotowi na przedświąteczne wyzwania w kuchni.