• Warsztaty w CDT

• 24.09.2023 12:18
        • W dniu 22.09.2023 klasa 6 a uczestniczyła w warsztatach w Centralnym Domu Technologii.
        • Klasa 8a, 8c i 8e – Kielce – Góry Świętokrzyskie – Sandomierz.

• 15.06.2023 06:45
        • 12 czerwca wyruszyliśmy na dwudniową wycieczkę Kielce – Góry Świętokrzyskie – Sandomierz. Czas spędzony w autokarze w drodze do Kielc minął nam bardzo szybko, w wesołej i śpiewnej atmosferze. Wycieczkę rozpoczęliśmy od gry miejskiej Kielce „CK – Wielka Gra”. Podzieleni na drużyny rozwiązywaliśmy przygotowane zestawy zadań, dzięki którym poznaliśmy historię i zabytki miasta.

• Klasa 8a i 8c w Teatrze Komedia

• 07.06.2023 21:23
        • Dnia 5 czerwca uczniowie klasy 8a i 8c wybrali się do Teatru Komedia na spektakl „Pasztety do boju” opowiadający o trzech nieustraszonych nastolatkach, którym w facebookowym głosowaniu przyznano tytuły Złotego, Srebrnego i Brązowego Paszteta, czyli najbrzydszych dziewczyn w szkole. Ale czy to znaczy, że mają siedzieć i płakać? Mireille, Astrid i Hakima wpadają na lepszy pomysł: wsiadają na rowery i wyruszają na wyprawę. Tak zaczyna się zwariowana podróż, która przyniesie bohaterkom mnóstwo przygód, a także prawdziwą przyjaźń.

• Klasa 8c na wycieczce w FabLab Kamera Akcja

• 04.06.2023 19:44
        • Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy 8c wybrali się na wycieczkę do FabLab Kamera Akcja. To otwarta, wyposażona w profesjonalne narzędzia, twórcza przestrzeń dla każdego, kto chce spróbować swoich sił w świecie nowych mediów. Dziewczęta uczestniczyły w warsztatach z dubbingowania, a chłopcy w Małych wiadomościach, czyli w warsztatach prezenterów telewizyjnych z użyciem promptera.